۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1399/04/26 - تعداد بازدید : 51
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از اداره کل راه آهن فارس بازدید کرد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از اداره کل راه آهن فارس بازدید کرد
در بازدید دکتر نوروزی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از اداره کل راه آهن فارس موضوع بهره وری حداکثری از خطوط ریلی موجود و هم چنین اولویت بندی و مسائل و مشکلات طرح های توسعه ای خطوط آتی این اداره کل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن فارس در حاشیه این بازدید طی نشستی که با حضور مدیرکل محترم راه آهن فارس، رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس و نماینده محترم مجری کل در استان فارس و بوشهر برگزار شد مسائل و مشکلات خطوط ریلی موجود و همچنین اولویت بندی طرح های توسعه ای خطوط آتی راه آهن فارس از جمله خطوط راه آهن شیرازبوشهرعسلویه به طول 645 کیلومتر، شیرازگلگهر و آنتنی دارابفسا وهمچنین آنتنی های جهرم و لار و راه آهن اقلید_یزد به طول 271 کیلومتر که باعث کاهش قابل توجه مدت زمان سیر قطارهای شیراز به مشهد خواهد شد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل محترم راه آهن فارس اتصال خطوط ریلی به مراکز عمده بار را اولویت راه آهن ج. ا. ا عنوان کرد که در دست یابی به سهم 30 درصدی حمل بار از طریق خطوط ریلی کشور کمک شایانی خواهد کرد.
رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در این بازدید بر ضرورت افزایش خطوط ریلی در استان تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: کاهش قابل ملاحظه در مصرف انرژی (گازوییل)، ایمنی فوق‌العاده بالا و تلطیف محیط زیست بلحاظ مصرف سوخت فسیلی کمتر و رفاه و آسایش بیشتر از مهم‌ترین مزایای حمل و نقل ریلی نسبت به حمل و نقل زمینی و هوایی است.
شایان ذکر است بازدید از ایستگاه راه آهن شیراز و ایستگاه گار باری مرودشت نیز انجام شد.
 
 
 
 
 
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
Powered by DorsaPortal