۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1399/04/30 - تعداد بازدید : 64
رئیس سازمان بازرسی استان فارس از اداره کل راه اهن فارس بازدید کرد
رئیس سازمان بازرسی استان فارس از اداره کل راه اهن فارس بازدید کرد
رئیس سازمان بازرسی استان فارس با هدف بازدید از ظرفیت های ریلی ایجاد شده در استان از اداره کل راه آهن فارس بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این اداره کل قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن فارس، در حاشیه این بازدید طی نشستی با حضور رئیس سازمان بازرسی استان و هیئت همراه، مدیرکل، معاونین و روسای ادارات و گروههای راه آهن فارس فعالیت های این اداره کل در زمینه جابجایی بار و مسافر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه مدیرکل راه آهن فارس ضمن ابراز خرسندی و خیر مقدم گزارش مختصری از فعالیت های اداره کل در زمینه حمل بار و مسافر و هم چنین ظرفیت های ایجاد شده در محور ریلی فارس ارائه دادند.
در ادامه رئیس سازمان بازرسی استان فارس ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل اداره کل راه آهن فارس، حمل و نقل ریلی را یک سیستم منظم و دقیق عنوان کرد و گفت: در شرایط کنونی کشور نیاز به سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در بخش ریلی بیش از گذشته احساس می شود و همه ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم به این مهم دست یابیم.
وی افزود: در حمل بار و مسافر مزایایی همچون ظرفیت بسار بالا، مصرف انرژی و آلودگی کم، نرخ کرایه پایین و ارزان و ایمنی بالاتر نسبت به سایر شیوه های حمل و نقلی موجب شده است که حمل و نقل ریلی به عنوان یک وسیله ایمن و باصرفه شناخته شود.
گفتنی است رئیس سازمان بازرسی استان فارس از بخشی از محور ریلی فارس و ایستگاه گار باری مرودشت نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های راه آهن فارس و ظرفیت های ایجاد شده در این اداره کل قرار گرفت.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
Powered by DorsaPortal